365 грн
Відправка Новою поштою

Відправка товару відбувається протягом 1-3 днів

Відправлення Укрпоштою

Відправка товару відбувається протягом 1-3 днів

Накладений платіж

Відправляємо післяплатою якщо сума замовлення більше 200 грн

Терміни доставки

Відправка товару відбувається протягом 1-3 днів

Сейф-скарбничка з кодовим замком підходить для монет і купюр. Оснащений механізмом, який автоматично затягує купюри. Без правильного коду скарбничка-сейф не відкриється. Обладнаний справжнісінькою системою безпеки: незакриті дверцята пищать, нагадуючи про себе. Якщо ви або дитина, якій подарували таку скарбничку, забули код, а купюри дістати необхідно, можете скористатися простим прийомом злому. Для цього достатньо вийняти батарейки - це відновить заводський код "4624".

Для того, щоб відкрити сейф, необхідно набрати код 4624 - загориться зелений індикатор, поверніть кран за годинниковою стрілкою і відкрийте дверцята, водночас пролунає звук, що імітує скрип дверей. З внутрішньої сторони дверцят є перемикач "Голос - Музика", використовуйте його для вибору бажаного режиму. Сейф із відчиненими дверцятами видає тривожні сигнали приблизно раз на 10 секунд. Не працює, якщо кришка батарейного відсіку не закрита і не пригвинчена. Накопичувати гроші тепер цікаво і весело! А головне сучасно.

Пройшли часи коли ми збирали гроші в скарбничках або в банках, тепер це все сучасно і цікаво. пропонуємо вам унікальний сейф скарбничка для ваших капіталів. Скарбничка виконана у вигляді стандартного сейфа з кнопками і краном, а також здатна затягувати купюри всередину і видавати різні звукові сигнали. Працює пристрій від стандартних батарейок. Заводські налаштування коду за замовчуванням задані у форматі чотирьох нулів. Скарбничка з кодом у вигляді сейфа здатна надійно зберігати як копійки, так і купюри в будь-якій валюті та номіналі.

Цей товар представлений у різних кольорах, усе на ваш смак. Є можливість легко змінити код на будь-який інший за допомогою простих маніпуляцій. Якщо ви забули пароль, можна повернути значення коду в налаштування за замовчуванням, вийнявши батарейки на кілька хвилин. Скарбничка-сейф сподобається вашим друзям і близьким і стане чудовою ідеєю подарунка на будь-яке свято як дорослим так і дітям.

Характеристики:

  • Матеріал: пластик;
  • Тип запірного механізму: Електричний;
  • Звуковий супровід: Так;
  • Можливість зміни пароля: Так;
  • Слоти для приймання грошей: Банкноти, монети;
  • Джерело живлення: 3 батарейки ААА (до комплекту не входять)
  • Габаритні розміри: висота - 19 см; ширина - 13 см; глибина - 12 см; Вага: 540 г;
  • Вікова група: 6+.
Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Ще не було питань.