breadcrumbs_revolution_theme

Правила обміну-повернення товарів:

Компанія здійснює повернення та обмін товарів належної якості відповідно до Закону «Про захист прав споживачів». Для того, щоб ви були задоволені своєю покупкою, ми пропонуємо вигідні умови і залишаємо за вами право повернути або обміняти товар, який вам не сподобався. 


 Повернення і обмін товарів можливий протягом 14 днів після отримання товару покупцем. Зворотня доставка товарів здійснюється за домовленістю. Товари неналежної якості поверненню-обміну не підлягають!

 

Ми не можемо гарантувати цілісність товару в процесі транспортування, у випадках пошкодження, або дисфункцій, при транспортуванні товар набуває статусу неналежної якості, такий товар не перевірений у відділенні транспортної компанії поверненню або обміну не підлягає!

 

Обмін неможливий, якщо:


  1. Товар вже був у використанні і має сліди використання споживачем: подряпини, відколи, потертості, плями і т. п.
  2. Пошкоджений або втратив свої споживчі властивості, в неповній комплектації.
  3. Чи не збережений товарний вигляд покупки, відсутній початкова упаковка або вона пошкоджена (розірвана).
  4. Відповідно до Закону «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони відносяться до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню та обміну.