• Рейтинг:
 • Код товару:
  9521
 • Вага:
  240 грамм
 • Висота:
  20 см
 • Матеріал:
  Пластик
148 грн
Відправка Новою поштою

Відправка товару відбувається протягом 1-3 днів

Відправлення Укрпоштою

Відправка товару відбувається протягом 1-3 днів

Накладений платіж

Відправляємо післяплатою якщо сума замовлення більше 200 грн

Терміни доставки

Відправка товару відбувається протягом 1-3 днів

Це не просто лялечка з крильцями, це справжня фея польотом якої можна управляти за допомогою руки! Ви обов'язково повинні побачити це диво на власні очі: фея піднімається в повітря, а потім ширяє над рукою по кімнаті, то піднімаючись в гору то опускаючись вниз! Не поспішайте ловити фею: якщо піднести руку занадто близько, то лялечка полетить ще вище! Все що потрібно для продовження її польоту, це підставляти долоньки – пристрій, вмонтований в ляльку, запрограмовано відштовхуватися від поверхонь.

Ніякого радіоуправління, складних пристосувань або додаткових умов – тільки спритність і швидкість рухів допоможуть феї залишатися в повітрі.

Візьміть фею за голову і тримайте до включення. Увімкніть фею (тумблер на спідничці) – загоряться червоні індикатори на спідничці феї. Продовжуйте тримати ляльку за голову. Через 3–5 секунд включиться пропелер і літаюча лялька фея злетить вертикально вгору.

Ця розумна лялечка ухиляється від будь–яких перешкод – стін, стелі, фігур людей. Як їй вдається це? Малюки охоче повірять, що вона все бачить. Дорослі зрозуміють, що феечка оснащена датчиками–вимірювачами відстані і здатна сама вибирати траєкторію руху. Високотехнологічна лялечка!

 

Характеристики:

– Висота ляльки: 20 см;

– Час польоту: 6–8 хвилин;

– Повна підзарядка: 15 хвилин;

– Матеріал: ударостійкий пластик;

– Підзарядка: через USB кабель (у комплекті);

– Вага: 240 грам.

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Ще не було питань.