2 995 грн
Відправка Новою поштою

Відправка товару відбувається протягом 1-3 днів

Відправлення Укрпоштою

Відправка товару відбувається протягом 1-3 днів

Накладений платіж

Відправляємо післяплатою якщо сума замовлення більше 200 грн

Терміни доставки

Відправка товару відбувається протягом 1-3 днів

Використовується для побутової інкубації яєць всіх видів свійської птиці. Ця модель комплектується всіма потрібними елементами. Корпус приладу виготовлений із міцного пластику та сконструйований таким чином, щоб забезпечити оптимальний повітро- та вологообмін в інкубаторі. Пристрій оснащений пультом керування, який допомагає птахівнику регулювати мікроклімат усередині камери. На кожен день інкубації ви можете виставити температуру та вологість, які вважаєте за оптимальні. Пристрій працює від розетки. Підключити до автомобільного акумулятора не вдасться. Якщо в приміщенні відключать електрику, то вимкнеться і мікроклімат не підтримуватиметься.

 

Особливості:

– Кільцева зволожуюча трубка, яка рівномірно нагрівається;

– Датчик температури та датчика вологості з нікельованим покриттям;

– Світлодіодний дисплей, де відображається температура, вологість, лічильник днів інкубації, час до наступного перевороту;

– Чотири великі вікна спостереження (зніміть захисну плівку на вікнах спостереження перед використанням);

– Повністю автоматична багатофункціональна кнопка сенсорного екрана;

– Два вентилятори з обох боків інкубатора краще підтримують рівномірну температуру та вологість усередині;

– Підходить для інкубації всіх видів птахів: курей, качок, гусей, індичок, перепелів, голубів тощо;

– Час перевертання яєць можна відрегулювати до 1.5/2/2,5 годин;

– Світлодіодний індикатор (овоскоп) для перевірки якості яєць.

 

Температурний контроль. Нагрівальний елемент – шнуровий ТЕН. Завдяки ньому температурний режим більш контрольований, ніж у моделях з ламповим нагріванням. Ви виставляєте необхідну температуру в блоці керування, а терморегулятор автоматично підтримує її. Термометр постійно вимірює температуру, тому у вас є доступ до актуальної інформації, що суттєво знижує ризик перегріву або недогріву зародків. Теновий нагрівач з'єднаний з металевою пластиною, а вентилятор, обдмухуючи її, забезпечує весь інкубатор теплим повітрям у всіх його точках. Вентилятор працює безшумно. Потужність нагрівального елемента – 80 Вт.

Рівень вологи. Аналогічно зроблена система управління вологістю. Птахівники виставляють бажані показники, а автоматичний регулятор їх досягає та підтримує. Гігрометр постійно вимірює вологість, а показники виводяться на дисплей. Вручну треба лише доливати воду в спеціальні ємності, а модель HHD дозволяє це робити, не відкриваючи кришку інкубатора. Вологість підвищується через природне випаровування та роботу ультразвукового зволожувача.

Поворотний механізм. Електродвигун запускає механізм, який автоматично перевертає яйця шляхом нахилу переворотних кареток під кутом 45 градусів у різні боки. Переворот відбувається кожні 2 години, цього більш ніж достатньо, щоб зародок не прилип до шкаралупи. На 19–ту добу механізм перевороту необхідно зняти (або від'єднати), а яйця перекласти на пластикову сітку, яка знаходиться під каретками автоперевороту. Весь процес займе трохи більше 1 хвилини.

Яруси та місткість. У цій моделі є один рівень закладки яєць. На ньому одночасно поміщаються 36 курячих, 25 качиних та індички, 12 гусячих та 120 перепелиних яєць, а також більшість яєць екзотичних видів птиці невеликого розміру. Якщо механізм повороту зняти, то місткість збільшиться, що дозволить закладати будь–які типи яєць.

Овоскоп. Унікальна особливість HHD YS–36 LED – це вбудований у блок управління ОВОСКОП для перевірки якості яєць. Щоб перевірити яйце, необхідно затемнити приміщення та натиснути спеціальну кнопку на блоці керування.

Корпус та комплектація. Корпус апарата виготовлений з литого пластику, стійкого до хімічного та термічного впливу. На стінах розташовані чотири вікна – крізь них можна спостерігати за процесом інкубації. Пристрій легко рухати: він важить 4.3 кг. Його ширина – 42 см, довжина – 48 см, а висота – 13 см.

Аварійна звукова сигналізація критичного рівня температури та вологості! Якщо температура або вологість опуститься нижче за критичний рівень, пролунає звуковий сигнал, а на дисплеї висвітиться код помилки.

 

Комплект поставки:

– Інкубатор;

– Шнур живлення;

– Лоток для яєць;

– Колба для доливання води;

– Обертовий вал;

– Інструкція;

– Пакувальна коробка з пінопластовим захисним кожухом.

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Ще не було питань.