325 грн
Відправка Новою поштою

Відправка товару відбувається протягом 1-3 днів

Відправлення Укрпоштою

Відправка товару відбувається протягом 1-3 днів

Накладений платіж

Відправляємо післяплатою якщо сума замовлення більше 200 грн

Терміни доставки

Відправка товару відбувається протягом 1-3 днів

Вентиль балонний ВБ-2 призначений для встановлення на Пропанових балонах для зріджених вуглеводних газів місткістю 5; 12; 27; 50 л тощо і є запірним пристроєм. Вентиль на газовий балон є зовсім особливим представником запірно-регулювальної арматури. Адже цей вузол має забезпечувати не тільки точне дозування потоку газу, але й абсолютну герметичність, як корпусу, так і вузла кріплення арматури та балона.

Вентиль на газовий балон складається з таких вузлів:

  • Корпуси вентиля — сталева деталь, що схожа за своєю формою на трійник. Причому на нижній частині корпусу нарізана конічна різь — під приймальний отвір балона. У верхній частині нарізана різь циліндрична — під накидну гайку, що утримує шток клапана. На бічному відводі корпусу нарізана циліндрична різь — під заглушку вентиля.
  • Запірного елемента — збірного вузла, що складається з: пропускного клапана — деталі,  регульованого руху потоку крізь корпус; штока — керівного елемента, що передає крутний момент із маховика на клапан. Органів керування — маховика, з'єднаного зі штоком клапана за допомогою пружної гайки.

Крім того, вентилі для балонів високого тиску обладнані ущільнювальними прокладками, розміщеними між корпусом і накидною гайкою, між гайкою та маховиком, між клапаном і корпусом.

Характеристики:

  • Матеріал: Латунь 
  • Для балонів місткістю 5; 12; 27; 50 л
Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Ще не було питань.