995 грн
Відправка Новою поштою

Відправка товару відбувається протягом 1-3 днів

Відправлення Укрпоштою

Відправка товару відбувається протягом 1-3 днів

Накладений платіж

Відправляємо післяплатою якщо сума замовлення більше 200 грн

Терміни доставки

Відправка товару відбувається протягом 1-3 днів

Цей пристрій призначений лише для використання на бензинових генераторах з діапазоном потужності від 1 до 4 кВа (включно), який будь-який громадянин нашої країни може купити в загальнодоступній роздрібній мережі для використання як джерело резервного енергопостачання та з метою особистих/професійних трудових потреб, інтересів або потреб.

Цей пристрій комбінує у своїй конструкції:

Видозмінений карбюратор для бензинового двигуна генератора, який технічно доопрацьований для можливості підключення до нього та БЕНЗИНОВОГО ПАЛИВА та ГАЗОВОЇ МАГІСТРАЛІ.

Компактний газовий редуктор, спеціально сконструйований та налаштований на певний (розрахунковий) вихідний тиск газу в дифузорі карбюратора для максимально ефективного сумішоутворення та повноти згоряння.

Газовий модуль був спроектований та технічно реалізований як універсальний пристрій. Він взаємозамінний з карбюратором системи живлення абсолютної більшості бензинових двигунів загального призначення, які використовуються як рушійна сила побутових генераторних установок з електричною потужністю 1-4 кВа, які пропонуються сьогодні на ринку.

Характеристики:

  • Номінальна потужність – 4 кВт
  • Тип палива - Газ/Бензин
  • Режим роботи - Безперервний
  • Максимальна потужність – 4.5 кВт
Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Ще не було питань.