168 грн
Відправка Новою поштою

Відправка товару відбувається протягом 1-3 днів

Відправлення Укрпоштою

Відправка товару відбувається протягом 1-3 днів

Накладений платіж

Відправляємо післяплатою якщо сума замовлення більше 200 грн

Терміни доставки

Відправка товару відбувається протягом 1-3 днів

Стерилізатор для зубної щітки акумуляторний Toothbrush Sterilizer XL-727 у рожевому кольорі - це інноваційний пристрій, для ефективної стерилізації зубних щіток або інших невеликих предметів. Цей пристрій має компактний дизайн, який легко вписується в будь-який інтер'єр ванної кімнати.

Стерилізатор для зубної щітки акумуляторний Toothbrush Sterilizer XL-727 - це надійний і зручний пристрій, який допоможе забезпечити вам і вашій родині безпечність та гігієнічність зубних щіток.

Особливості:

  • Акумуляторний: Стерилізатор працює на акумуляторі, що робить його зручним у використанні та не потребує підключення до мережі електроживлення під час роботи.
  • Ефективна стерилізація: Завдяки спеціальній технології UV-випромінювання, цей стерилізатор здатний ефективно усувати бактерії та мікроорганізми з поверхні зубних щіток, забезпечуючи вам максимальну гігієну при чищенні зубів.
  • Простота використання: Щоб використовувати стерилізатор, вам просто потрібно помістити свою зубну щітку в пристрій, натиснути кнопку ввімкнення, і процес стерилізації розпочнеться автоматично.
  • Економія часу: Стерилізатор Toothbrush Sterilizer XL-727 працює швидко, що дозволяє вам швидко та зручно доглядати за своєю зубною щіткою без витрати багато часу.
  • Стильний дизайн: Його сучасний дизайн робить його привабливим елементом будь-якої ванної кімнати.

 

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Ще не було питань.