104 грн 78 грн
Відправка Новою поштою

Відправка товару відбувається протягом 1-3 днів

Відправлення Укрпоштою

Відправка товару відбувається протягом 1-3 днів

Накладений платіж

Відправляємо післяплатою якщо сума замовлення більше 200 грн

Терміни доставки

Відправка товару відбувається протягом 1-3 днів

Рекомендовані товари

Залишки бруду та запаху від попередніх прань можуть викликати зростання бактерій, що впливають на здоров'я сім'ї. Ці таблетки для пральної машини вбивають 99% вищезгаданих бактерій та інших патогенних мікроорганізмів за 20 хвилин. Ефективність обумовлена ​​тим, що капсули глибоко проникають, розчиняючи та видаляючи залишки бруду, цвіль та бактерії, що позбавляє проблем з білизною в майбутньому. Попрощайтеся з мікробами на вашому свіжовипраному одязі!

Високоефективний очищувач пральної машини має потрійну здатність, що дезактивує. Таблетка менша і тонша, має більшу здатність проникати, розчинятися і руйнувати залишки, що викликають запах, очищати краще, ніж відбілювач. Підходить для всіх пральних машин. Рекомендується використовувати один раз на місяць, щоб ваша пральна машина була чистою та свіжою.

 

Інструкції із застосування:

1. Переведіть пральну машину в режим прання.

2. Помістіть 2-3 таблетки в барабан пральної машини, наповнений водою, запустіть пральну машину на 5 хвилин, щоб продукт повністю розчинився. (Коли серйозне забруднення, використовуйте температуру води 40-60 градусів, щоб стимулювати активний кисень, ефективність дезінфекції краще).

3. Вимкніть живлення та витримайте протягом 30 хвилин, щоб продукт повністю проникнув, щоб досягти найкращого ефекту дезінфекції.

4. Після завершення замочування запустіть процес прання «мийка-полоскання-віджим» і один раз запустіть пральну машину, щоб видалити бруд. Якщо бруд ще залишився, повторіть крок 4, потім витріть бруд, прикріплений до внутрішнього циліндра.

 

Характеристики:

– Кількість капсул в упаковці: 12;

– Розмір пігулки: 2,6×2,6×2,6 см;

– Упаковка: картонна.

Будьласка авторизуйтесь або зареєструйтеся для перегляду

Ще не було питань.